בן ישי-גלאם ברזל לבניין לוגו

שמעון גלאם - ממנהלי קבוצת משה גלאם

שמעון גלאם הוא ממנהלי “קבוצת משה גלאם”. הקבוצה הוקמה בשנת 1990 והיא אחת מקבוצות מיחזור ופינוי מתכות ואלקטרוניקה הותיקות בישראל. זהו עסק משפחתי הממוקם במושב שדה עוזיהו שבשפלה הדרומית. קבוצת משה גלאם התחילה את פועלה בשנות ה 90, כאשר תחום מיחזור המתכות בישראל עוד היה חדש, אינו נפוץ ואינו מוכר. הקבוצה שמה לעצמה למטרה לקדם את התחום בארץ ואת חשיבותו הרבה, ומאז באמת הנושא הפך להיות חשוב ומוערך בארץ וקבוצת משה גלאם צברה תאוצה וניסיון, וכיום היא מהקבוצות המנוסות ומהמובילות בתחום. הקבוצה מפעילה צוות של אנשי מקצוע מיומנים עם ניסיון של שנים בתחום, וציוד חדשני מהשורה הראשונה למיחזור ופינוי כל סוגי המתכות.

שמעון גלאםפינוי ומיחזור מתכות מכל הסוגים בכל הארץ
קבוצת משה גלאם מתמחה בפינוי ובמיחזור מגוון רחב של מתכות ברזליות ואל ברזליות כגון נחושת, אלומיניום, טיטאניום, ניקל, וכמו כן גם מתכות אציליות (מתכות העמידות בפני קורוזיה וחימצון). המתכות מגיעות כפסולת מחברות ומפעלים שונים בכל רחבי הארץ.
אלומיניום לדוגמא, הוא המתכת השניה הכי משומשת בעולם, היא נמצאת בכל מקום, החל מציוד משרדי ובכלי מטבח ועד לייצור מכוניות, טילים, מטוסים ועוד. בזכות הציוד החדשני שברשותה, קבוצת משה גלאם מפנה ומפרקת מפעלים, מעבדות, מחסנים ועוד, לוקחת את הפסולת למגרשי החברה המרכזיים בשדה עוזיהו, ממחזרת אותם והופכת אותם לחומרי גלם חדשים הניתנים לשימוש. 
נחושת הינה עוד אחת מהמתכות הנפוצות ביותר בשימושן הנרחב בעולם, היא משמשת לייצור כבלים ומעגלים חשמליים, מנועים, שנעים ועוד. היות והנחושת מהווה חלק משמעותי ממכלולים רגישים ביותר, תהליך מיחזור הנחושת דורש ציוד מתאים ובעיקר מיומנות וניסיון, וקבוצת משה גלאם שפועלת כבר שנים רבות בתחום היא בהחלט בעלת המיומנות והציוד הנדרשים לכך.

גריסת מדיה מגנטית וציוד רגיש
נוסף על מיחזור מתכות, קבוצת משה גלאם מתמחה גם בגריסת מדיה מגנטית וציוד רגיש כגון כוננים נייחים וניידים, דיסקים והארד דיסקים, ועוד. גם בתחום זה הקבוצה שמה לעצמה למטרה להיות מהמובילות והמקצעויות בתחום, יש לה את כל הציוד הדרוש והחדשני ביותר, לרבות מגרסות ניידות המגיעות עד למקום מושבם של הלקוחות.
קבוצת משה גלאם – מקדמת חיסכון במשאבי טבע ובאנרגיה
לתהליך מיחזור המתכות והאלקטרוניקה יש חשיבות סביבתית אקולוגית וכלכלית אדירה מאז שחר המצאתו, ובימים אלו אפילו החשיבות הזו משמעותית אפילו יותר מתמיד.
מיחזור מתכות הוא תהליך שנחשב יעיל וחיוני במיוחד מפני שהפחת בו הוא נמוך במיוחד ולכן אפשר למחזר מתכות ללא הגבלה ועל כן הוא חוסך משאבי טבע רבים. יש לכך חשיבות רבה ברמה העולמית, שכן משאבי הטבע הטבעיים בעולם הולכים ונגמרים, וכן חשיבות ברמה הארצית, הוא חיוני במיוחד עבור מדינה כמו מדינת ישראל, בה אין משאבי טבע מתכתיים טבעיים בכלל.


עבודה עם מגוון לקוחות והחברות המובילות בארץ
כאמור, קבוצת משה גלאם היא ממפעלי מיחזור המתכות הותיקים בארץ והיא פועלת במקצועיות שנים רבות.  לא בכדי היא צברה לעצמה קהל לקוחות נרחב ומגוון וכיום היא מבצעת שירותים עבור משרד הביטחון, חברת חשמל וחברות מובילות נוספות בכל רחבי הארץ. 

פועלה של משפחת גלאם וביניהם שמעון גלאם
משפחת גלאם, וביניהם שמעון גלאם, היא בין השמות המוכרים בתחומם בארץ. היא בעלת עסקים רבים בתחום המסחר, הנדל”ן וכאמור בתחום פינוי ומיחזור המתכות. עסקי משפחת גלאם הם עסקים משפחתיים העובדים בהרמוניה, במקצועיות ובהצלחה רבה כבר שנים רבות, ועל כן היא צברה לעצמה שם מוניטין רב עם קהל לקוחות נאמן. 

 

הרחבה על ברזל לבניין

משקל ברזל בניין

ברזל בניין גולמי
מוטות ברזל גולמי
Skip to content